ZDRAVÁ STRAVA JE TAKOVÁ STRAVA, KTERÁ VYHOVUJE KONKRÉTNÍMU ČLOVĚKU

Světový den obezity upozorňuje na rizika i prevenci

Obezita je řadu let na vzestupu. Nejedná se o estetický problém, ale především zdravotní a jedincům s kily navíc způsobuje mnohá nepříjemná onemocnění.

Odborníci bijí na poplach! Každoročně upozorňují na zdravotní rizika, nabízejí možnosti léčby a prevence v rámci Světového dne obezity, který je každoročně 4. 3.

Společnost Stop obezitě (STOB) pořádá v rámci této celosvětové akce Dny zdraví se STOBem a konferenci Žít a hubnout pro zdraví. Co pro vás odborníci ze STOBu letos připravili?

  • Den zdraví se STOBem na nové radnici Prahy 12, v sobotu 5. 3. 2022. Můžete se těšit na edukační výstavky s ochutnávkami, pohybové aktivity, širokou škálu odborných poraden, od měření složení těla, glykémie, osteoporózy, vyšetření zraku, přes testy zdatnosti až k odborným radám ohledně srdečně cévních onemocnění, zvýšeného cholesterolu nebo poruch lymfatického systému.
  • Konference žít a hubnout pro zdraví, která proběhne v rámci Dne zdraví na nové radnici Prahy 12. Na konferenci budou přednášet odborníci na výživová, pohybová, zdravotní i psychologická témata. Pro mimopražské bude konference dostupná i v online světě. 
  • Konzultace a analýzy složení těla na bioimpedančních přístrojích u lektorů STOBu po celé ČR od 1. 3. do 6. 3. 2022.
  • Online pohybové aktivity od 27. 2. do 3. 3. 2022.

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout