ZDRAVÁ STRAVA JE TAKOVÁ STRAVA, KTERÁ VYHOVUJE KONKRÉTNÍMU ČLOVĚKU

O nás

Vyhledáváme a spolupracujeme s výrobci, pro které je kvalita a chuť výrobku prioritou

Základní motto je : ZDRAVÁ STRAVA JE TAKOVÁ STRAVA, KTERÁ VYHOVUJE KONKRÉTNÍMU ČLOVĚKU.

Na našem webu ZDRAVÉ-DOBRÉ se můžete seznámit s uvedenými výrobky i s jejich výrobci, načerpat další inspiraci o svém zdraví, či se poradit s NUTRIČNÍ TERAPEUTKOU o možnostech pestrého stravování.

Forma spolupráce

Jakmile si vyberete ze sortimentu našich partnerů a provedete objednávku, ať už formou registrovaného nákupu či nákupu bez registrace, budeme Vás kontaktovat a domluvíme se na formě dopravy a platby.

Proč takto? Jste pro nás partnerem, který si zaslouží individuální servis. Žádné anonymní číslo v evidenci objednávek.

Jsme průvodci výrobců a spotřebitelů v labyrintu potravin. Na jedné straně naši dodavatelští partneři, kteří sestavují své výrobky s ohledem na kvalitu, a na druhé straně Vy, kteří  kvalitu očekávají.

Těšíme se na naší spolupráci

Na trhu potravin se pohybuji již 10 let. Na začátku byla spolupráce s jedním hlavním dodavatelem – značkou RACIO. Postupem doby jsem na základě podnětů ze strany zákaznických partnerů a kontaktů s výrobci začal tvořit portfolio zdravých-dobrých výrobků. Cílem bylo vytvořit propojený svět, kde bude hlavní kvalita – výrobku, servisu i vzájemné komunikace. Web ZDRAVÉ-DOBRÉ je přelomovým okamžikem, neboť cíl se začíná stávat realitou.

V tuto chvíli mám kolem sebe tým spolupracovníků, se kterým budeme tento projekt dále rozvíjet. Cílem je předávání informací formou srozumitelnou spotřebitelům, konzumentům.

Kolem nás se nachází velké množství jak odborných informací, tak i „zaručených“ informací. Myslíme si, že hlavním faktorem je ale naše vlastní tělo, které dá jasně najevo, co mu vyhovuje. To, co je pro jednoho zaručeným úspěchem, může být pro druhého slepou cestou.

Zdravá potravina – pokud je dobře přijata a zpracována, případně doplněna další potravinou – může být i dobrá. A o tom je naše cesta. Rádi Vás na ní uvítáme a společně rozšíříme okruh zdravých-dobrých potravin. Budu rád za Vaše Tipy, návody a komentáře. A doufám, že i Vy rádi přijmete tipy a komentáře ode mě a mých spolupracovníků.

Co dalšího Vám můžeme nabídnout

  1. nutriční podporu – návody na přípravu jídel, osobní jídelníčky se zaměřením na řešení zdravotních i sportovních Vašich osobních potřeb
  2. návody a tipy na cvičení – na posílení svalů, odreagování od stresu
  3. virtuální návštěvy u našich partnerů, rozhovory s tvůrci potravin
  4. příspěvky od odborníků z oboru celiakie i obezity
  5. informace o odborných i sportovních akcí týkajících se tématicky zdravých-dobrých potravin

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout