ZDRAVÁ STRAVA JE TAKOVÁ STRAVA, KTERÁ VYHOVUJE KONKRÉTNÍMU ČLOVĚKU

Novinky

Světový den obezity upozorňuje na rizika i prevenci

Světový den obezity upozorňuje na rizika i prevenci

Obezita je řadu let na vzestupu. Nejedná se o estetický problém, ale především zdravotní a jedincům s kily navíc způsobuje mnohá nepříjemná onemocnění.

Odborníci bijí na poplach! Každoročně upozorňují na zdravotní rizika, nabízejí možnosti léčby a prevence v rámci Světového dne obezity, který je každoročně 4. 3.

Společnost Stop obezitě (STOB) pořádá v rámci této celosvětové akce Dny zdraví se STOBem a konferenci Žít a hubnout pro zdraví. Co pro vás odborníci ze STOBu letos připravili?

  • Den zdraví se STOBem na nové radnici Prahy 12, v sobotu 5. 3. 2022. Můžete se těšit na edukační výstavky s ochutnávkami, pohybové aktivity, širokou škálu odborných poraden, od měření složení těla, glykémie, osteoporózy, vyšetření zraku, přes testy zdatnosti až k odborným radám ohledně srdečně cévních onemocnění, zvýšeného cholesterolu nebo poruch lymfatického systému.
  • Konference žít a hubnout pro zdraví, která proběhne v rámci Dne zdraví na nové radnici Prahy 12. Na konferenci budou přednášet odborníci na výživová, pohybová, zdravotní i psychologická témata. Pro mimopražské bude konference dostupná i v online světě. 
  • Konzultace a analýzy složení těla na bioimpedančních přístrojích u lektorů STOBu po celé ČR od 1. 3. do 6. 3. 2022.
  • Online pohybové aktivity od 27. 2. do 3. 3. 2022.
Mistrovství republiky ve Fitness

Mistrovství republiky ve Fitness

Dne 5. 6. 2021 jsme byli partnery Mistrovství republiky ve Fitness pořádanou asociací IBFF. Závodnice a návštěvníci akce se seznámili s novinkymi od společností RACIO, NS Foods. Svědkem události byly prostory BB Centra v Letňanech. Vzhledem k účasti úřadujících mistryň Evropy měla soutěž vysokou hodnotu. V příštím roce se uskuteční Mistrovství Evropy v Čechách. Věříme, že kvalitní přípravě na tuto akci přispějí i naše produkty.

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout